BANNER_WEB_01.pngBANNER_WEB_02.pngBANNER_WEB_03.pngBANNER_WEB_04.pngBANNER_WEB_05.png

Obchodní podmínky

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ:
Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje tyto obchodní podmínky a reklamační řád pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.
CENY: Všechny ceny zboží v našem internetovém obchodě jsou uvedeny včetně DPH. Zboží je prodáváno za cenu platnou v okamžiku objednání.

OBJEDNÁNÍ: Zákazník musí během objednání uvést úplnou platnou adresu, další kontaktní údaje (email, telefon). Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky. Zákazník má právo stornovat nevyřízenou objednávku telefonicky do 24 hodin.

DOPRAVA A ZPŮSOB DORUČENÍ: Zboží posíláme prostřednictvím České pošty na dobírku (ceny dle platných ceníků České pošty).

EXPEDICE ZBOŽÍ: Zásilka je expedována v co nejkratším termínu, obvykle do 5 pracovních dnů. V případě prodloužení dodací lhůty bude zákazník informován e-mailem nebo telefonicky.

REKLAMACE A ZÁRUKA: Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Na zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.
Postup při reklamaci: - informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem či písemně - zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu - do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaši adresu - doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ Provozovatel internetového obchodu prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromažďování osobních údajů. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace, a to písemně nebo prostřednictvím e-mailu.
Zákony a předpisy: zák. č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů

Joomla templates by a4joomla

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace